metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
zamęt ~zamęt (Gość)30.07.2020 12:44

Widzę dookoła , zmęczonych i nieszczęśliwych ze strachu ludzi w środku lata, a co będzie jesienią kiedy zaczną się przeziębienia, katar, kaszel- zawały na ulicy, czy "przegryzanie gardeł"? Siły ciemności mają w swoich łapach najpotężniejszą broń, ludzki strach przed przed "jutrem". Albo się zbudzicie, albo będziecie żyć o połowę krócej niż wam było dane i bez radości.

50


Gosia1954 ~Gosia1954 (Gość)30.07.2020 10:49

Kawałek szmaty ma mnie lub innych chronić przed wirusami? Co z rękawiczkami jednorazowymi, już moda na przenoszenie i utrzymywanie się wirusów na przedmiotach przez kilka godzin zniknęła?

113


zxyz ~zxyz (Gość)30.07.2020 13:35

Sam prowadzę sklep w centrum miasta sam spędzam po 10 godzin w maseczce. A wielki problem dla ludzi jest założenie jej na około 15 minut zakupów w sklepie i tłumaczenie się głupim tekstem ja mam astmę. Co to zmienia i jakie stwarza problemy w założeniu maski na krótki okres. Sam jestem osobą posiadającą problemy astmatyczne i jakoś daję radę pracować przez tak długi okres w maseczce, co nie powoduje u mnie większych dodatkowych zaburzeń z oddychaniem.

86


gość 3 ~gość 3 (Gość)30.07.2020 14:25

Skoro ktoś ma problemy z oddychaniem to w momencie zakażenia choroba może być współistniejącą i wyleczenie może być dużo trudniejsze, dlatego uważam że takie osoby bezwzględnie winny nosić przyłbice lub po zakupy wysyłać kogoś z domowników lub sąsiadów.

47


Kukizowiec ~Kukizowiec (Gość)30.07.2020 12:40

Można pisać i pouczać do woli. Kulturalny człowiek idąc na zakupy stosuje się do istniejących obostrzeń - zasłania usta i nos maseczkę, dezynfekuje ręce i zakłada rękawiczki oraz zachowuje odległość bez względu na to co myśli na temat wirusa. To jest kwestia kultury osobistej, podobnie jak utrzymywanie higieny. Ale mieszkamy w Piotrkowie - mieście, w którym zalatuje gnojówką dosłownie i w przenośni.

147


gość ~gość (Gość)30.07.2020 16:28

Rząd w Holandii zniósł maseczki. Nie ma udowodnionej skuteczności

51


gość ~gość (Gość)30.07.2020 12:11

Tak samo maska chroni, jak okulary przed szkodliwymi promieniami UV.

104


kosia ~kosia (Gość)30.07.2020 16:01

tyle "ciepłych" - złotych myśli odnośnie maseczek , rękawiczek , nosić nie nosić, oto jest pytanie!!. A czy ktoś widział dezynfekcje wózków, koszyczków w sklepach ????????

110


??? ~??? (Gość)30.07.2020 17:18

Maseczki maseczkami. A portal do tej pory nie zainteresował się dlaczego spółdzielnie mieszkaniowe (a mamy praktycznie sierpień) nie rozliczyły kapilarów c.o. Dlaczego mimo częstego poruszania nikt do tej pory nie interesuje się kierowcami mzk rozmawiającymi w czasie jazdy przez komórki.
Tematy wielokrotnie poruszane przez forumowiczów a portal śpi. To są tematy lokalne. Może ktoś się nimi wreszcie zainteresuje?

40


guu ~guu (Gość)30.07.2020 17:44

w obi na sulejowskiej w maseczce czy bez i tak nie obsługują...

31


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat